Heb je een goed idee of een slimme oplossing bedacht die de kwaliteit van zorg op de OK verbetert of de deskundigheid van operatieassistenten vergroot? Laat het de collega's in het land weten en stuur je inzending in voor de LVO OK Award 2026!
Iedereen kan meedoen
De LVO OK Award is een jaarlijkse competitie en heeft dit jaar een belangrijke verbreding. Waar voorheen alleen 'Young Professionals' konden meedoen, staat de Award nu open voor álle operatieassistenten. Ben je net afgestudeerd, operatieassistent in opleiding of werk je al jaren in het vak? Deze prijs is er voor jou!
Met de OK Award willen we bereiken dat goede ideeën en oplossingen breed gedeeld worden en niet beperkt blijven tot het eigen ziekenhuis.
Mooie prijzen te winnen
De eerste prijs bestaat uit het LVO OK Award-beeld, een geldbedrag van € 250 én een artikel in het vakblad voor operatieassistenten Operationeel. De winnaar mag de pitch bovendien nog eens houden tijdens het LVO Congres 2027.
De winnaars van de tweede en derde prijs krijgen een eervolle vermelding in Operationeel.
Wij organiseren deze competitie samen met Van Straten Medical, leverancier van chirurgisch instrumentarium.
Hoe kun je meedoen?
Stuur jouw idee of oplossing vóór 29 augustus 2026 naar onderwijs@lvo.nl. De vormgeving is helemaal aan jou: dat kan op papier, als ingesproken PowerPoint, een vlog, een filmpje of in een andere vorm waarin jouw idee het beste tot zijn recht komt.
De Commissie Onderwijs van de LVO beoordeelt de inzendingen en nomineert de kanshebbers. Op dinsdag 27 oktober 2026 kunnen de genomineerden hun idee presenteren via een pitch tijdens de Praktijkbegeleiders-, Werkbegeleiders- en Studentendag. De Commissie Onderwijs kiest die dag, samen met een vertegenwoordiger van Van Straten Medical, de uiteindelijke winnaar. De prijs wordt direct overhandigd.
Tijdens het LVO Congres 2027 wordt de winnaar van harte uitgenodigd om de pitch nogmaals te geven, voor een breed publiek van collega-operatieassistenten.
Doe jij mee? Wij kijken uit naar jouw inzending!