Contact

Landelijke Vereniging van Operatieassistenten
Postbus 9058
1006 AB Amsterdam

Mailadressen

Ledenadministratie:  ledenadministratie@lvo.nl
Financiën:  penningmeester@lvo.nl
LVO Ambassadeurs:  infoambassadeur@lvo.nl
Kwaliteitsregister/Portfolio:  onderwijs@lvo.nl
Onderwijs:  onderwijs@lvo.nl
Folders en Vertegenwoordigers:  prvoorlichting@lvo.nl
Voorlichting Opleidingsinstituten:  voorlichting@lvo.nl
Congres:  congres@lvo.nl
Beroepsbelangen:  beroepsbelang@lvo.nl
Operationeel:  operationeel@lvo.nl
Website:  webmaster@lvo.nl
Overige vragen:  voorzitter@lvo.nl

Om je vraag snel te kunnen beantwoorden, is het belangrijk dat je het juist e-mailadres gebruikt.

Heb je een vraag over:  Stuur een mail naar:
De factuur die je hebt ontvangen... penningmeester@lvo.nl
Afschrijving contributie... ledenadministratie@lvo.nl
Accreditatie... onderwijs@lvo.nl
De opleiding Operatieassistent... onderwijs@lvo.nl
Studentendag... onderwijs@lvo.nl
PB Dag... onderwijs@lvo.nl
Opleiding MOZ onderwijs@lvo.nl
Je portfolio... onderwijs@lvo.nl
Dag voor Kwaliteitscoördinatoren... onderwijs@lvo.nl
Kan ik met mijn diploma verder studeren... onderwijs@lvo.nl
Het LVO Congres... congres@lvo.nl
Wil je een presentatie geven over de LVO in je ziekenhuis..?

prvoorlichting@lvo.nl

Een conflict met je werkgever... beroepsbelang@lvo.nl
De cao...  beroepsbelang@lvo.nl
Kan een OA doorlichten op OK..?

beroepsbelang@lvo.nl

Wil je een advertentie in OK Operationeel plaatsen..? okoperationeel@lvo.nl
Wil je een artikel schrijven voor OK Operationeel..? okoperationeel@lvo.nl

Wil je meteen een antwoord op je vraag? Kijk dan bij de Veelgestelde vragen.