Instituten

Om toegelaten te worden voor de opleiding tot operatie-assistent moet u solliciteren bij een ziekenhuis. De lijst met ziekenhuizen vindt u onder Onderwijs > Ziekenhuizen.

Actuele versie van alle opleidingsinstituten van Nederland.
Geplaatst op 1 juli 2009.

 

Plaats Opleiding Instituut Contactpersoon Adres
Amsterdam Opleiding Operatie-assistent  VUmc Amstelacademie

Bezoek website.
Zie lijst met deelnemende ziekenhuizen aan de opleiding tot operatieassistent in Amsterdam en omstreken.

Coördinator opleiding: Mw. M. Geuzenbroek 

m.geuzenbroek@vumc.nl

De Boelelaan 1109
1081 HV
Amsterdam
OZW gebouw, verdieping 6-8

Postbus 7057
1057 MB Amsterdam 

Eindhoven Opleiding Operatie-assistent / HBO V - technische stroom Fontys Hogescholen Eindhoven, i.s.m Catharina Ziekenhuis
Bezoek website.
Coördinator opleiding: Dhr. Paul Meijsen
Secretariaat opleiding OA/AM

Dominee Theodor Fliednerstraat 2
Gebouw TF 5631 BN Eindhoven

Postbus 347 5600 AH Eindhoven

Groningen Opleiding Operatie-assistent School of Nursing & Health UMCG Wenckebach Instituut i.s.m Hanzehogeschool Groningen. 
Bezoek website.
Coördinator opleiding: Mw. Sandra Slaa en Mw. Joya Smit

s.slaa@oplei.umcg.nl

Hanzeplein 1 
9713 GZ Groningen 

Postbus 30001 
9700 RB Groningen

Kamer 5.11 huispostcode FC32

Heerlen Opleiding Operatie-assistent Hogeschool Zuyd
Bezoek website

Coördinator opleiding: A.van Outvorst 

a.l.c.outvorst@hszuyd.nl

Nieuw Eyckholt 300 
6419 DJ Heerlen 

Postbus 5506400 AA Heerlen

Hengelo 

Opleiding Operatie-assistent

ZGT i.s.m.Hogeschool Saxion opleiding Verpleegkunde (Gezondheid en Technologie)
Bezoek website ZGT
Bezoek website Saxion

   
Leiden Opleiding Operatie-assistent LUMC, afdeling opleiding voor verpleegkundige en medisch ondersteunende beroepen
Bezoek website

Coordinatoren: mw. W. Slaats en mw. A. Pruysen 

A.H.M.Slaats@lumc.nl
A.Pruysen@lumc.nl

Postzone VO-P
 

Postbus 9600 
2300 RC Leiden

Nijmegen Opleiding Operatie-assistent Hogeschool van Arnhem en Nijmegen
Bezoek website

Coordinator: J. Rutting 

jos.rutting@han.nl

Postbus 6960
6503 GL Nijmegen
Rotterdam

Opleiding operatie-assistent 

Erasmus MC 
Bezoek wesbite.

Coordinator: Martijn van de Fliert 

m.vandefliert@erasmusmc.nl

Postbus 2040
3000 CA Rotterdam
Utrecht Opleiding operatie-assistent  UMC Utrecht
Bezoek website

Coordinator: M.Orlemans, K. Reijn-Leurs en K.Blaauwbroek 

m.m.b.orlemans@umcutrecht.nl 
C.M.Reijn-Leurs@umcutrecht.nl 
k.i.blaauwbroek@umcutrecht.nl

Huispostnummer HB 4.05

Postbus 85500 
3508 GA Utrecht