Bestuur

Landelijke Vereniging van Operatieassistenten 
Postbus 27
4130 EA Vianen

Nicole Dreessen

Voorzitter
(tijdelijk afwezig)

Ger Creemers

Voorzitter ad-interim
E: g.creemers@viasana.nl

Hennie Mulder

Penningmeester / Coördinator OK Operationeel
E: penningmeester@lvo.nl / operationeel@lvo.nl

Jeanine Stuart

Secretaris en Onderwijs
E: secretaris@lvo.nl / onderwijs@lvo.nl

Ger Creemers Ad-interim

Beroepsbelangen
E: g.creemers@viasana.nl

Monique de Kort

LVO Congres
E: congres@lvo.nl

Jurrien Jongbloed

Projectleider Communicatie / Commissie PR & V
E: prvoorlichting@lvo.nl