Bestuur

Landelijke Vereniging van Operatieassistenten 
Postbus 9058 
1006 AB Amsterdam

Ger Creemers

Voorzitter
E: voorzitter@lvo.nl

Hennie Mulder

Penningmeester / Coördinator OK Operationeel
E: penningmeester@lvo.nl / operationeel@lvo.nl

Jeanine Stuart

Secretaris en Onderwijs
E: secretaris@lvo.nl / onderwijs@lvo.nl

Nicole Dreessen

Beroepsbelangen
E: beroepsbelang@lvo.nl

Monique de Kort

LVO Congres
E: congres@lvo.nl

Jurrien Jongbloed

Projectleider Communicatie / Commissie PR & V
E: prvoorlichting@lvo.nl


Op de foto vlnr:

Jeanine Stuart, Nicole Dreessen, Hennie Mulder, Ger Creemers, Jurrien Jongbloed, Monique de Kort